Gå direkte til innhold

Programstyrets medlemmer

Programstyrets medlemmer er oppnevnt av Norges forskningsråd, Divisjonsstyret for Vitenskap.

Oppnevningen gjelder for perioden: 15.01.2009 - 31.12.2015

 


 

Helge Holden, Professor  

Rolle i programmet:
Styreleder
Telefon:
+47 73 59 35 14
Arbeidssted:
Institutt for matematiske fag, NTNU
E-post:
holden@math.ntnu.no
 

Pinar Heggernes, Professor  

Rolle i programmet:
Medlem
Telefon:
+47 55 58 41 75
Arbeidssted:
Universitetet i Bergen, Institutt for informatikk
E-post:
pinar.heggernes@ii.uib.no
 

Galen Gisler, Seniorforsker  

Rolle i programmet:
Medlem
Telefon:
+47 22 85 67 63
Arbeidssted:
Physics of Geological Processes, Univ. i Oslo
E-post:
galen.gisler@fys.uio.no
 

Geir Evensen, Prosjektleder  

Rolle i programmet:
Medlem
Mobiltelefon
+47 9309 0947
Arbeidssted:
StatoilHydro Forskningssenter
E-post:
geve@statoilhydro.com
 

Ebba Thora Hvannberg, Professor  

Rolle i programmet:
Medlem
Telefon:
+354 (525) 4702
Arbeidssted:
Institute for Informatics, University of Iceland
E-post:
ebba@hi.is
 

Vidar R. Jensen, Professor  

Rolle i programmet:
Medlem
Telefon:
+47 5558 3489
Arbeidssted:
Kjemisk institutt, Univ. i Bergen
E-post:
vidar.jensen@kj.uib.no
 

Juni Palmgren, Professor  

Rolle i programmet:
Medlem
Telefon:
+46 8 524 86120
Arbeidssted:
Medical Epidemiology and Biostatistics, Karolinska institutet
E-post:
juni.palmgren@ki.se
 
Publisert:
04.01.2006
Sist oppdatert:
18.01.2012