Gå direkte til innhold

Programstyre

Kurt Buchmann, Professor  

Rolle i programmet:
Medlem
Arbeidssted:
Københavns Universitet
E-post:
kub@sund.ku.dk
 

Gunvor Øie, Forskningssjef  

Rolle i programmet:
Medlem
Arbeidssted:
SINTEF Fiskeri- og havbruk
E-post:
Gunvor.Oie@sintef.no
 

Morten Malm, Manager Strategic projects  

Rolle i programmet:
Medlem
Arbeidssted:
AKVA Group
E-post:
mmalm@akvagroup.com
 

Bjørn Hersoug, Professor  

Rolle i programmet:
Medlem
Arbeidssted:
Universitetet i Tromsø - Norges arktiske universitet
E-post:
bjorn.hersoug@uit.no
 

Peer Berg, Professor  

Rolle i programmet:
Medlem
Arbeidssted:
Norges miljø- og biovitenskapelige universitet
E-post:
peer.berg@nmbu.no
 

Turid Rustad, Professor  

Rolle i programmet:
Medlem
Arbeidssted:
NTNU/Institutt for bioteknologi og matvitenskap
E-post:
turid.rustad@ntnu.no
 

Olai Einen, Forskningssjef  

Rolle i programmet:
Varamedlem
Arbeidssted:
Cermaq Group AS
E-post:
olai.einen@cermaq.com
 

Kjell Maroni, Fagsjef havbruk  

Rolle i programmet:
Observatør
Arbeidssted:
Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond
E-post:
kjell.maroni@fhf.no