Forskningsrådets nettsider benytter seg av informasjonskapsler for å forbedre din opplevelse av nettstedet.
Ved å lukke denne meldingen, samtykker du i vårt bruk av informasjonskapsler. Personvernerklæringen finner du her.
Lukk påminnelse
Gå direkte til innhold

Programstyre

Ole-Jan Iversen, Professor  

Rolle i programmet:
Styreleder
Adresse:
7489 TRONDHEIM
Telefon:
72 57 30 66
Arbeidssted:
Institutt for laboratoriemedisin, barne- og kvinnesykdommer, NTNU
E-post:
ole-jan.iversen@medisin.ntnu.no

Vincent Eijsink, Professor  

Rolle i programmet:
Medlem
Adresse:
Postboks 5003, 1432 Ås
Telefon:
64 96 58 92
Mobiltelefon
480 31 548
Arbeidssted:
Universitetet for Miljø- og Biovitenskap, Institutt for kjemi, bioteknologi og matvitenskap
E-post:
vincent.eijsink@umb.no

Hilde Irene Nebb, Professor  

Rolle i programmet:
Medlem
Adresse:
Postboks 1046 Blindern, 0316 Oslo
Telefon:
+47 22 85 15 10
Arbeidssted:
Institutt for medisinske basalfag, Avdeling for ernæringsvitenskap, Universitetet i Oslo
E-post:
h.i.nebb@medisin.uio.no

Marit Otterlei, Professor  

Rolle i programmet:
Medlem
Adresse:
7489 TRONDHEIM
Telefon:
+47 73 55 04 51
Arbeidssted:
Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet, Institutt for kreftforskning og molekylær medisin
E-post:
marit.otterlei@ntnu.no

Øystein Lie , Prosjektleder  

Rolle i programmet:
Medlem
Adresse:
Tollbu gt. 32, Oslo
Telefon:
+47 22 00 29 90
Mobiltelefon
+47 917 48 240
Arbeidssted:
MareLife c/o Oslo Teknopol
E-post:
Oystein.Lie@oslo.teknopol.no

Klara Stensvåg, Professor  

Rolle i programmet:
Medlem
Adresse:
Universitetet i Tromsø, 9037 Tromsø
Telefon:
77 64 45 12
Arbeidssted:
Institutt for marin bioteknologi, Norges fiskerihøgskole
E-post:
klara.stensvag@uit.no

Rein Aasland, Professor, Instituttleder  

Rolle i programmet:
Medlem
Adresse:
Postboks 7803, 5020 Bergen
Mobiltelefon
924 25 456
Arbeidssted:
Molekylærbiologisk institutt, Universitetet i Bergen
E-post:
aasland@mbi.uib.no

Anne Tjønneland, Seniorforsker  

Rolle i programmet:
Varamedlem
Adresse:
Strandboulevarden 49, Dk-2100 København
Telefon:
+45 35 25 76 07
Mobiltelefon
+45 401 10 446
Arbeidssted:
Kost, Kræft og Helbred, Institutt for Epidemiologisk Kræftforskning, Kræftens bekæmpelse
E-post:
annet@cancer.dk