Forskningsrådets nettsider benytter seg av informasjonskapsler for å forbedre din opplevelse av nettstedet.
Ved å lukke denne meldingen, samtykker du i vårt bruk av informasjonskapsler. Personvernerklæringen finner du her.
Lukk påminnelse
Gå direkte til innhold

Programstyre

Jostein Chr. Dalland, Markedsdirektør  

Rolle i programmet:
Styreleder
Adresse:
1327 Lysaker
Mobiltelefon
99 64 90 38
Arbeidssted:
Storebrand ASA
E-post:
jostein.chr.dalland@storebrand.no

Stig Omholt, Professor  

Rolle i programmet:
Medlem
Adresse:
Høgskoleringen 1,
7491 Trondheim
Mobiltelefon
90 94 09 85
Arbeidssted:
Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet
E-post:
stig.omholt@ntnu.no

Jan Buch Andersen, Administrerende direktør  

Rolle i programmet:
Medlem
Adresse:
Sykehusveien 23
9294 Tromsø
Mobiltelefon
46 74 61 71
Arbeidssted:
Njorth Bio AS
E-post:
jan.andersen@njorthbio.com

Sigrid Fossheim  

Rolle i programmet:
Medlem
Mobiltelefon
98 23 84 65
Arbeidssted:
GE Healthcare
E-post:
sigrid@ge.com

Anders Goksøyr, Professor  

Rolle i programmet:
Medlem
Tittel:
Professor
Adresse:
Postboks 7803
5020 Bergen
Mobiltelefon
97 07 09 94
Arbeidssted:
Universitetet i Bergen
E-post:
anders.goksoyr@uib.no

Elisabeth Kommisrud, Professor  

Rolle i programmet:
Medlem
Tittel:
Professor
Adresse:
Postboks 400
2418 Elverum

Mobiltelefon
90 16 02 54
Arbeidssted:
Høgskolen i Hedmark/Sperm Vital AS
E-post:
elisabeth.kommisrud@hihm.no

Karin Øyaas, Forskningssjef  

Rolle i programmet:
Medlem
Tittel:
Forskningssjef
Adresse:
Høgskoleringen 6b
7491 Trondheim

Mobiltelefon
95 93 65 26
Arbeidssted:
Papir- og fiberinstituttet AS
E-post:
karin.oyaas@pfi.no

Ellen-Marie Forsberg, Seniorforsker  

Rolle i programmet:
Medlem
Tittel:
Seniorforsker
Adresse:
Postboks 4, St.Olavsplass
0130 Oslo
Mobiltelefon
97 06 19 71
Arbeidssted:
Høgskolen i Oslo og Akershus
E-post:
ellenmarie.forsberg@afi.hioa.no

Ragnhild A. Lothe, Professor  

Rolle i programmet:
Medlem
Tittel:
Professor
Adresse:
Postboks 4950 Nydalen
0424 OSLO
Telefon:
22 93 44 15
Arbeidssted:
Oslo Universitetssykehus/Universitetet i Oslo
E-post:
rlothe@rr-research.no