Forskningsrådets nettsider benytter seg av informasjonskapsler for å forbedre din opplevelse av nettstedet.
Ved å lukke denne meldingen, samtykker du i vårt bruk av informasjonskapsler. Personvernerklæringen finner du her.
Lukk påminnelse
Gå direkte til innhold

Programstyre

Gøril Forbord, forretningsutvikler  

Rolle i programmet:
Styreleder
Telefon:
+47 481 80 840
Arbeidssted:
TrønderEnergi AS
E-post:
goril.forbord@tronderenergi.no

Jeanette Hammer Andersen, professor  

Rolle i programmet:
Medlem
Telefon:
+47 77 64 92 61
Arbeidssted:
Norges fiskerihøgskole, Universitetet i Tromsø
E-post:
jeanette.h.andersen@uit.no

Eva S. Dugstad, direktør for forretningsutvikling  

Rolle i programmet:
Medlem
Mobiltelefon
+47 95 96 39 04
Arbeidssted:
RADFORSK
E-post:
eva@radforsk.no

Frode Eilertsen, founder  

Rolle i programmet:
Medlem
Mobiltelefon
+47 92 33 24 01
Arbeidssted:
Crux Group
E-post:
feilertsen@gmail.com

Tanja Hoel, adm. direktør  

Rolle i programmet:
Medlem
Mobiltelefon
+47 92 80 13 15
Arbeidssted:
The Seafood Innovation Cluster AS
E-post:
tanja@seafoodinnovation.no

Jan Nylander, VD  

Rolle i programmet:
Medlem
Telefon:
+46 708 30 32 03
Arbeidssted:
Glasir AS
E-post:
jan.nylander@me.com

Daniel Ras-Vidal, daglig leder FIN  

Rolle i programmet:
Medlem
Mobiltelefon
+47 40 47 18 69
Arbeidssted:
Abelia
E-post:
daniel.ras-vidal@abelia.no

Ragnar Tveterås, professor  

Rolle i programmet:
Medlem
Telefon:
+47 51 83 16 40
Arbeidssted:
Universitetet i Stavanger
E-post:
ragnar.tveteras@uis.no